fbpx

Hana&Hana factory


Sme Hana a Hana, dve ženy, ktoré sa poznajú skoro celý život a ktoré celý život neobsadia ani minútu.

Vyrastali sme spolu v jednom paneláku a tak ako to už v živote a v kamarátstve chodí, ustáli sme spoločne nejednu búrku. Práve jedna z nich viedla k tomu, že sme sa pustili do projektu, ktorý spája všetko, čo máme radi – kozmetiku, krásu a ľudí.

A tu začína nás príbeh...

h&hfoto3
h&h 3
29597225_1619180641450831_1804924342626500575_n

Jedného dňa sme sa so zlomenými srdcami vybrali na cestu na miesto, plné pokoja, krásy a zelenej prírody. Na naše obľúbené, voňavé Bali a práve tam, začali vznikať naše prvotiny Hana&Hana Factory. Dodnes nezabudnem, ako sme prvý deň sedeli celé zmoknuté v otvorenej kaviarni -skôr v "kontajneri" s výhľadom na ryžové polia a vytvárali sme si vizitku :).

IMG_2453

Cielene sme začali chodiť po Balijských kurzoch naturálnej kozmetiky, kde sme sa zoznamovali s ozajstnou prírodou. Len tak človek nezažije varenie prírodného oleja, či šampóna v lone prírody - v Balinejskej džungli. Inšpirácie chodili z každej strany.

Po príchode do Bratislavy a do Prahy sme začali robiť to, čo sme sa naučili a to, v čom sme našli nás pokoj, ženskosť a uplatnenie. A tak vznikla prvá časť nášho projektu...


Hana&Hana Natural Cosmetics

Naše klientky si krémy, ktoré sa na kurzoch vyrábajú natoľko obľúbili, že nás posunuli do ich výroby. Tak sme naše znalosti dali dokopy a vytvorili kolekciu Hana&Hana Natural Cosmetics.


Hana&Hana Workshop

Kurzy nazývame aj babince, kde varíme krémy, masky , olejčeky, hovoríme o našich poznatkov z ciest, ale hlavne zabávame sa v ženskom kruhu.


Hana&Hana Dekor

Bali nie je úžasné iba prírodou, ale aj nádherným dekorom, ktorý ovplyvnil aj našu tretiu časť projektu - Hana&Hana Dekor.

Keďže jedna z nás neustále napĺňa obsah instagramu hanahanafactory, hneď po zverejňovaní našich príspevkov z prvej akcie - dekorovanie svadby, nás oslovili z Fashion tv a keď do všetkého ideme s odhodlaním, tak náš prvý veľký dekor, plný zeleného vplyvu z Bali bol na svete.

Toto je náš príbeh, kde dve neposedné kamarátky, ktorých život v ťažkom období spojil natoľko, že vytvorili niečo, čo ich naplňuje a opisuje. Po uplynutí prvého roka spoločnej cesty, pracujeme v niektorých projektoch spoločne, v niektorých samostatne.

Spoločne sme však vytvorili projekt plný krásy, zdravia a pozitívnej energie v kruhu dobrých ľudí - Hana&Hana Factory.

IMG_2551

Ak máte chuť ako my rozmaznávať sa našou kozmetikou so závanom Indonézie, či zažiť babinec na našom workshope naturálnej kozmetiky, alebo obaliť váš výnimočný deň a udalosť do krásneho dekoru, tak ste na správnej stránke.

Hana&Hana Factory - projekt robený vždy s pozitívnym naladením.