baner

Hana&Hana nie je iba kozmetika. Je to môj ŽIVOTNÝ ŠTÝL, v rámci ktorého prepájam  prírodu, surfing a cestovanie s ľudskou krásou. Telu dodávam Balinejskú vôňu bez chemikálii. 

Príbeh mojej kozmetiky začal takto.

Jedného dňa sme sa s druhou Hankou a so zlomenými srdcami vybrali na cestu na miesto, ktoré je plné pokoja, krásy a zelenej prírody. Na naše obľúbené a voňavé Bali. Práve tam začali vznikať naše prvotiny Hana&Hana Factory. Dodnes nezabudnem, ako sme prvý deň sedeli zmoknuté v otvorenej kaviarni - skôr v "kontajneri" s krásnym výhľadom na ryžové polia a vytvárali sme si vizitku.

Cielene sme začali chodiť po Balijských kurzoch naturálnej kozmetiky, kde sme sa zoznamovali s ozajstnou prírodou. Len tak človek nezažije varenie prírodného oleja, či šampónu v lone prírody - v Balinejskej džungli. Inšpirácie k nám chodili z každej strany.
Po príchode do Bratislavy a do Prahy sme začali robiť to, čo sme sa naučili a to, v čom sme našli náš pokoj, ženskosť a uplatnenie. A takto vznikla cesta prírodnej kozmetiky Hana&Hana Factory. Vyskúšajte ju aj vy a preneste sa so mnou na moje obľúbene miesto hydratácie, relaxu a zelene. Na Bali. 

Naturálna kozmetika

Naturálna kozmetika

Hana&Hana Decor

Hana&Hana Decor

home_herbal_sep1
Vytváranie krásy okolo seba nás napĺňa už od malička. Dekor preto vytvárame vždy s nadšením a s pozitívnym naladením.
Tieto dve ingrediencie prenášame do našich výtvorov, pričom v nich samozrejme nebude chýbať odraz vašich predstáv a pridáme aj štipku inšpirácie z našich ciest.
Hana & Hana workshop

Hana & Hana workshop